Menu
Anasayfa / Teknoloji / Yazılım / Android / Telefona Youtube ve Instagramdan Video Nasıl İndirilir?

Telefona Youtube ve Instagramdan Video Nasıl İndirilir?

Hepimiz Youtube, Instagram, Facebook sayfalarında gezinirken çok beğendiğimiz videolar ile karşılaşıyoruz ve bunları çevrimdışı olduğumuz zamanlarda da izlemek için video nasıl indirilir şeklinde sorular ile boğuşuyoruz.

Mobil platformlar arasında en yaygın kullanılan android işletim sistemine sahip cihazlarımızda mutlaka bulunması gereken bir uygulama ile karşınızdayız. Bu uygulama ile hoşunuza giden videoları telefonunuza indirebilir ve istediğiniz zaman rahatça izleyebilirsiniz. Ayrıca Youtube videolarını mp3 şeklinde de indirebilir ve telefonunuzda istediğiniz gibi bir müzik listesi oluşturabilirsiniz.

Sizleri daha fazla meraklandırmadan uygulamayı anlatmaya geçiyorum.

Snaptube
Bu uygulamanın en güzel özelliği tamamen ücretsiz ve indirme limitinin olmaması diyebiliriz. Örneğin Youtube üzerinden bir video izlediniz (ister müzik olsun, ister anneme öldüm şakası videosu olsun fark etmez). Tek yapmanız gereken bu uygulamayı kullanarak mp3 ya da video formatında dilediğiniz gibi indirmek.

Snaptube Nasıl İndirilir?
Uygulama Play Store’da bulunmuyor. Bunun sebebi güvenlik açığı değil, uygulama kendi sitesinde belirttiği üzere kötü amaçlı yazılım ya da virüs barındırmıyor. Play Store’da olmamasının sebebi Youtube üzerinden indirme yapmayı yasaklayan Google politikasıdır.

Snaptube ücretsiz indirmek için kendi sitesini kullanabilirsiniz.
Uygulama bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz: https://snaptube.tr.uptodown.com/android

“İndir yazısına tıklayarak uygulama apk’sını telefonunuza indirip kurabilirsiniz.

Snaptube Nasıl Kullanılır?
Kısaca Youtube ve Instagram videoları nasıl indirilir anlatalım. Örneğin Instagram’dan beğendiğiniz bir videoyu indirmek istiyorsunuz.

İlk olarak resimde görüldüğü gibi videonun üstünde bulunan 3 noktalı seçeneğe basıyoruz. Ardından bağlantıyı kopyala diyoruz.

Ardından sağ alt köşede turuncu renkli indirme balonu ortaya çıkacak. Tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Youtube için müzik ve video nasıl indirilir?

Youtube’a girip herhangi bir videoyu açtıktan sonra videonun hemen altında bulunan “paylaş” butonuna basıp, açılan ekranda “bağlantıyı kopyala” seçeneğine tıkladığınızda yine ekranın sağ alt köşesine sarı renkli indirme balonu gelecek.

Ardından istediğiniz kalite ve boyutta videoyu veya mp3 formatında sadece ses dosyası olarak da indirebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer güzel özelliğini burada göreceksiniz. Video indirmeden önce istediğiniz görüntü kalitesini seçebiliyorsunuz ve ayrıca indirilecek dosyanın kaç mb olduğunu önceden görebiliyorsunuz.

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

We Happy Few Konusu Nedir? Oyun İnceleme

Herkese merhaba, Uzun süre boyunca erken erişimde olan oyun 10 Ağustos 2018 tarihinden itibaren artık …

Gerçek Dünyayı Unutturacak En İyi Hikayeli Oyunlar

Herkese merhaba, Oyunlarda grafiklerin, oynanışın, mekaniklerin ve seslerin yanında senaryosu da çok önemli bir faktördür. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.