Swain : Taktik Üstadı

Swain

Taktik Üstadı

Noxus

Can:516.04 (+78 seviye başına)

Mana:324 (+50 seviye başına)

Saldırı Gücü:52.04 (+3 seviye başına)

Saldırı Hızı:0.625 (+2.11% seviye başına)

Hareket Hızı:335

Can Yenileme:7.84 (+0.65 seviye başına)

Mana Yenileme:6 (+0.8 seviye başına)

Zırh:22.72 (+4 seviye başına)

Büyü Direnci:30 (+0 seviye başına)


Yetenekler

Kostümler

Yetenekler

Leşçil Yenilenme

Swain her katlettiği birim ile Mana yeniler. Yenilenme miktarı seviye atladıkça artar.


Gözünü Oy

Bedel: 60/70/80/90/100 Mana
Menzil: 625

Swain kuzgununu bir rakibi sakatlamaya gönderir. Hedef sonraki 3 saniye boyunca hasar alır ve yavaşlar.

Swain kuzgununu bir rakibi sakatlamaya gönderir. Hedef sonraki 3 saniye boyunca, saniye başına 25/40/55/70/85 (+30% Yetenek Gücü) büyü hasarı alır ve %20/25/30/35/40 yavaşlar.


Kımıldama

Bedel: 80/90/100/110/120 Mana
Menzil: 900

Swain hedef bir bölgeyi işaretler. Kısa bir aradan sonra, güçlü pençeler rakipleri tutup yerlerine sabitleyerek, onlara hasar verir.

Swain hedef bölgeyi işaretler. Kısa bir aradan sonra, pençeler rakipleri tutup 2 saniyeliğine yerlerine sabitleyerek, onlara 80/120/160/200/240 (+70% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir.


Eziyet

Bedel: 65/70/75/80/85 Mana
Menzil: 625

Swain hedefine eziyet ederek zamanla hasar verir ve saldırılarından daha fazla hasar almasını sağlar.

Swain hedefine eziyet ederek 4 saniye boyunca 75/115/155/195/235 (+80% Yetenek Gücü)büyü hasarı verir. Swain, eziyet ettiği hedefe %8/11/14/17/20 daha fazla hasar verir.


Kuzgun Sürüsü

Bedel: Saniye başına 25 İlk Mana Bedeli
Menzil: Kendin

Swain geçici olarak kuzgun suretine bürünerek, rakiplerini dehşete düşürür. Bu süre boyunca, kuzgunları yakındaki 3 rakibe saldırırarak hasar verir. Her bir kuzgun Swain’i verdiği hasarın yarısı kadar iyileştirir.

Aç/Kapa: Swain kuzgun suretine bürünür. Bu süre boyunca her saniye, küçük kuzgunlarından en fazla 3 tanesi şampiyonlar başta olmak üzere yakındaki rakiplere saldırır. Her bir kuzgun 50/70/90 (+20% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve Swain’i şampiyonlara verdikleri hasarın %75 kadarına, minyonlara verdikleri hasarın %25 kadarına eşdeğer iyileştirir.Kuzgun Sürüsünü açık tutmak için gereken bedel, saniyede 5/6/7 Mana artar.

Efsane

Swain’in varlığının bilinen ilk kanıtı, Noxus’lu bir revir doktorunun notlarıdır. Notlara göre Swain topallaya topallaya, bağırmadan, şikâyet etmeden koğuşa girmiş. Bacağı ortadan ikiye kırılmış haldeymiş. Kemiğin uçları derisinden çıkıyormuş. Küçük, aksi bakışlı bir kuş, yapışıkmış gibi omzunda duruyormuş. Ergenlik çağındaki delikanlı, sağlık durumu ve yaşı hakkındaki soruları sakin, ifadesiz bakışlarla yanıtlarken doktorun ağzı dehşetten açık kalmış. Hesapçı bakışları, kum dolu ağırlıklar kaval kemiğini koğuşta yankılanan bir çatırtıyla yerine oturturken bile titrememiş. Kemik yerine girince, gözü bile seğirmemiş. Doktorun, ameliyatla düzeltilemeyecek bacağını büyüyle tedavi ettirmesi tavsiyesini reddederek, sadece fazladan koltuk değneği varsa vermelerini rica etmiş. Sonra topallayarak gitmiş. Bulunabilen bir sonraki belgeleri, Noxus ordusundan; ama eksik oldukları belli. Gururlu Noxus lejyonu, normalde topal bir çocuğu utandırarak geri çevirirdi; ama kayıtlara göre, Swain ilk olarak rütbeli bir subay olarak tayin edildi.

Komutasında savaşan (ve hayatta kalabilen) askerler, sarsılmaz bir sadakat ve bağlılıkla yanında kaldı. Üst Komuta hiyerarşisinin basamaklarını atlaya atlaya tırmandı. Ondan üst rütbeliler sırf birliğine girebilmek için rütbelerinin düşürülmesini istediğinden, sık sık terfi etti. Kurnaz bir strateji uzmanı olan Swain, girdiği her savaştan sonra madalya aldı. Saldırının ön saflarında topallaya topallaya düşündüğü görülürdü. Yükselişi durmayacak gibi görünüyordu ki Ionia İşgali’nden önce aniden aktif görevden alındı. Bu şaşırtıcı karar, leş gibi bürokratik ayak oyunu kokuyordu. Swain bu olaylara sinirlendiyse bile hiç belli etmedi. Yüzü o kadar sakindi ki; aslında altında insanlık dışı bir şey saklayan bir maske olduğu dedikodusu çok yaygındı. Omzundan hiç ayrılmayan, adını sadece ona fısıldayarak söylediği kuş da çok tartışılıyordu. Demacia Lig’deki varlığını arttırınca, Swain aktif göreve iade edildi.

‘Bir şey isteyecek kadar sağlıklı olduğuna göre, görevden alınmayı isteyemezsin.”.
-Swain

Arkadaşlar

  • LeBlanc
  • Darius

Rakipler

  • Jarvan IV
  • Garen

Hakkında Notorious

Brooklyn sokaklarında rap yaparken, atıştığı zenciyi buz sarkıtıyla öldürüp arkasında hiç kanıt bırakmayan ve daha sonra yolu teknolojiyle kesişen, yegane bir editör.

Bunlara da Göz Atabilirsin

İstenmeyen Yerlerden Gelen SMS Mesajlarını Engelleyin

Özellikle bahis ve erotik sitelerden gelen saçma sapan mesajlar tam bir baş belasına dönüşmüş durumda. …

Kafa Karışıklığına Son Star Wars Filmleri ve İzleme Sırası

Kafa Karışıklığını Giderelim, Star Wars Filmleri ve İzleme Sırası Merhabalar Star Wars severleri, bir dönemin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.