Syndra : Gücün Karanlık Yüzü

Syndra

Gücün Karanlık Yüzü

Ionia

Can:511.04 (+78 seviye başına)

Mana:334 (+50 seviye başına)

Saldırı Gücü:53.872 (+2.9 seviye başına)

Saldırı Hızı:0.625 (+2% seviye başına)

Hareket Hızı:330

Can Yenileme:6.505 (+0.6 seviye başına)

Mana Yenileme:6 (+0.8 seviye başına)

Zırh:24.712 (+3.4 seviye başına)

Büyü Direnci:30 (+0 seviye başına)


Yetenekler

Kostümler

Yetenekler

Sınır Tanımaz

Büyüler, en yüksek kademede ilave etkiler kazanır.

Karanlık Küre: Şampiyonlara %15 ek hasar verir.
İrade Gücü: Yavaşlatma süresini %33 arttırır.
Zayıflara Acıma: Büyünün genişliği %50 artar.
Güç Patlaması: Menzil 75 artar.


Karanlık Küre

Bedel: 40/50/60/70/80 Mana
Menzil: 800

Syndra’nın ortaya çıkardığı Karanlık Küre büyü hasarı verir. Küre, başka güçler aracılığıyla yönlendirilebilir.

Oluşturduğu Karanlık Küre 50/95/140/185/230 (+60% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir. Küre 6 saniye süreyle kalır ve Syndra’nın diğer yetenekleriyle yönlendirilebilir.Bu büyü hareket halinde gerçekleştirilebilir.


İrade Gücü

Bedel: 60/70/80/90/100 Mana
Menzil: 925

Syndra’nın tutup fırlattığı bir Karanlık Küre veya minyon, rakiplere büyü hasarı verir ve onların Hareket Hızını azaltır.

İlk Yapıldığında: Hedef aldığı Karanlık Küreyi veya rakip minyonu tutar.
Hedef seçilmezse en yakın Karanlık Küreyi tutarİkinci kez Yaptığında: Karanlık Küreyi veya rakip minyonu fırlatır. İsabet alan rakipler 80/120/160/200/240 (+70% Yetenek Gücü) büyü hasarı alır ve 1.5 saniyeliğine %25/30/35/40/45 yavaşlar.Bu büyü hareket halindeyken gerçekleştirilebilir.


Zayıflara Acıma

Bedel: 50 Mana
Menzil: 650

Syndra rakipleri ve Karanlık Küreleri geri savurarak büyü hasarı verir. Karanlık Kürelerin isabet ettiği rakipler sersemler.

Rakipleri ve Karanlık Küreleri geri savurarak onlara ve çarptıkları rakiplere 70/115/160/205/250 (+40% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir.Geri savrulan Karanlık Küreler, yollarına çıkan tüm rakipleri 1.5 saniyeliğine sersemletir.


Güç Patlaması

Bedel: 100 Mana
Menzil: 675

Syndra, bir rakip şampiyonun üzerine Karanlık Küreler yağdırır.

Syndra, muazzam gücünden aldığı enerjiyle Karanlık Küreleri yönlendirerek, tüm kürelerle rakip şampiyona büyü hasarı verir. Güç Patlaması; hem o anda Syndra’nın etrafında dönen üç Karanlık Küre’yi, hem de daha önce yaratılmış olan küreleri yönlendirir.
Küre başına hasar: 90/135/180 (+20% Yetenek Gücü).
Asgari toplam hasar: 270/405/540 (+60% Yetenek Gücü).

Efsane

Muazzam bir büyü yeteneğiyle doğan Syndra, hükmettiği inanılmaz gücü kullanmaya bayılıyor. Her geçen gün, sahip olduğu sihir gücü daha da artıyor, daha da yıkıcı hale geliyor. Denge veya kısıtlama gibi kavramları reddeden Syndra’nın istediği tek şey, hakim olduğu gücü korumak; bu, onu durdurmaya çalışan kişileri yok etmek anlamına gelse bile…

Daha Ionia’lı bir çocukken, Syndra’nın sihir gücünü pervasızca kullanması, yaşadığı köyün ileri gelenlerini dehşete düşürdü. Onu uzak bir tapınağa götürerek, yaşlı bir büyücünün yanına verdiler. Büyücü, tapınağın bir okul olduğunu; küçük kızın yeteneklerini geliştirmesi için ona rehberlik edeceğini anlatırken, Syndra sevinçten havalara uçtu. Orada geçirdiği süre boyunca çok şey öğrenmiş olsa da, Syndra gücünün geliştiğini artık hissedemiyordu. Morali bozulan genç kız sonunda hocasının karşısına çıkarak bir açıklama istedi. Yaşlı büyücü, kendini kontrol etmeyi ve dizginlemeyi öğreneceğini umarak, Syndra’nın sahip olduğu büyü gücünü bastırdığını açıkladı. Hocasını ihanetle suçlayan Syndra, büyücünün üzerine yürüyüp kendisini sınırlayan büyüyü kaldırmasını istedi. Büyücü geri çekilirken, kızın kendini kontrol edememesi halinde büyü yeteneğini tamamen yok etmek zorunda kalacağını söyledi. Syndra öfkeden deliye dönmüştü, tüm gücüyle yaşlı adamı duvardan duvara çarptı. Hocası ölmüştü; Syndra, yıllardan beri ilk kez sınırsız gücün içinde gezindiğini hissetti. Özgürlüğünü kazanmıştı ama yeteneğini çalmaya çalışan topluma dönmeyi reddetti. Onun yerine, Syndra eski hapishanesini karargâh olarak kullanmaya karar verdi. Sahip olduğu büyü gücünün sınırlarını zorlayarak, tapınağı temellerinden söktü ve göğe yükseltti. Artık sanatının derinliklerini özgürce keşfedebilen Syndra, Ionia’nın zayıf ve aptal yöneticilerini -ve muhteşem gücünü kısıtlamaya çalışmaya cüret eden herkesi- yok edecek kadar güçlenmeyi amaçlıyor.

”Güç, onu kullanabilene aittir.”
— Syndra

Arkadaşlar

  • Zed

Rakipler

  • Irelia
  • Karma

Hakkında Notorious

Brooklyn sokaklarında rap yaparken, atıştığı zenciyi buz sarkıtıyla öldürüp arkasında hiç kanıt bırakmayan ve daha sonra yolu teknolojiyle kesişen, yegane bir editör.

Bunlara da Göz Atabilirsin

İstenmeyen Yerlerden Gelen SMS Mesajlarını Engelleyin

Özellikle bahis ve erotik sitelerden gelen saçma sapan mesajlar tam bir baş belasına dönüşmüş durumda. …

Kafa Karışıklığına Son Star Wars Filmleri ve İzleme Sırası

Kafa Karışıklığını Giderelim, Star Wars Filmleri ve İzleme Sırası Merhabalar Star Wars severleri, bir dönemin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.