Menu
Anasayfa / Oyun / Bilgisayar Oyunları / Merakla beklenen Call Of Duty : Black Ops 3 satışa sunuldu

Merakla beklenen Call Of Duty : Black Ops 3 satışa sunuldu

BlackOps3-2

Oyuncular tarafından artık bir klasik haline gelen, efsane FPS oyunu olan Call Of Duty serisinin en son oyunu olan Black Ops III, nihayet oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Oyuncuları diğer oyunlarda olduğu gibi geleceğe götüren Black Ops III’de, bizleri 2065 yılına götürüyor. Bu dönemde teknolojinin artık çığır açtığı ve devletlerin artık bu teknolojiyi süper askerler yaratmak amacıyla kullandığını görebiliyoruz. Artık kan,kin,nefret,ihtiras içeren büyük savaşlar yerine gizli operasyonlarla görevlendiriliyoruz. Oyunda bir Black Ops askeri olarak yerimizi alıyoruz.

Oyunun en can alıcı noktasını, Black Ops serilerinin oynanışını kökünden değiştirecek olan senaryo modunu 4 kişi ile oynayabilmek olarak belirtiyoruz. Ayrıca harita tasarımlarında daha fazla açık alan bulunduran Black Ops III, oyunculara daha fazla serbest alanda oynayabilme fırsatı sunuyor.Ek bir özellik ise seride bir ilk olarak karakterlerin görünüşünü baştan aşağı değiştirme imkânı da bulunuyor.

special

Oyuncular senaryo modunda elde ettikleri başarılarla çeşitli silah ve ekipman ödüllerini kazanma şansına sahip olacaklar. Daha önce oynadığınız oyunlar eğer size çok kolay geldiyse, bu oyunda yediğiniz ilk kurşunla bile ölebilme tehlikesiyle karşı karşıya kalabileceğiniz gerçekçi modda oynama şansına sahip olacaksınız. Oynanışta yapılmış olan değişiklikler sadece senaryo moduyla kısıtlı kalacağa benzemiyor. Çoklu oyuncu modlarında arkadaşlarınızla beraber kısa mesafelerde uçabilme, duvarlarda koşabilecek ve yerlerde kayabilme özelliklerine sahip olabileceksiniz.

ops3r2

Ayrıca seriye eklendiği günden beri oyuncuların en sevdiği, bir fenomen haline gelen modlardan biri olan Zombies modu da oyunda yer alacak. Tüm bunlara ek olarak Call of Duty: Black Ops III’ü Voidu’dan alan oyuncuları bir de sürpriz bekliyor. Oyunu Voidu’dan satın alan oyunseverler Treyarch’ın yeni oyun mekaniklerine göre baştan tasarladığı NUK3TOWN haritasına ücretsiz sahip olacaklar.

 

Hakkında Notorious

Brooklyn sokaklarında rap yaparken, atıştığı zenciyi buz sarkıtıyla öldürüp arkasında hiç kanıt bırakmayan ve daha sonra yolu teknolojiyle kesişen, yegane bir editör.

Bunlara da Göz Atabilirsin

Xiaomi – Tükiye’deki İlk Resmi Mağazası: Mi Store

Adını ülkemizde son dönemlerde sık sık duyduğumuz(özellikle akıllı telefon piyasasında), Çin menşeili Xiaomi, akıllı telefonların …

PC’den Sıkılanlar İçin En İyi IOS ve Android MOBA Oyunlar

Herkese merhaba, MOBA oyun sektörünün ne kadar popüler olduğunu hepimiz biliyoruz. Bilgisayar platformunda bu sektörün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.