Anasayfa / Sinema & TV / Dizi / HBO Game Of Thrones’un başlangıç tarihini erteledi

HBO Game Of Thrones’un başlangıç tarihini erteledi

s-7621d540e90291a303cfa1801334f4adc4f7cf23
Amerika’nın en popüler televizyon kanallarından biri olan HBO, kış takvimini açıkladı. Bununla birlikte bazı yeni diziler yayınlanacak ve bazı diziler ise yeni sezonlarıyla tekrar izleyicisiyle buluşacak.Ancak kış takvimine göre diziler Şubat ayının ikinci yarısından sonra başlayacağı için, izleyiciler için bir fenomen haline gelen Game Of Thrones için bir erteleme söz konusu olacak gibi görünüyor.HBO’nun açıkladığı takvime göre, efsanevi film yönetmenlerinden “Mick Jagger” ve “Martin Scorsese’nin” senaryosunu yazdığı hip-hop draması olan Vinyl, iki saatlik bölümüyle 14 Şubat’ta başlayacak.

Yeni sezonlarıyla ekranlara dönecek olan Girls ve Togetherness ise 21 Şubat’ta başlayacak. 10 Nisan 2016 tarihinde 6.sezonu yayınlanması beklenen Game Of Thrones için, erteleme kararı sonrası yeni bir tarih belirtilmedi. Game of Thrones’un ertelenme sebebiyle ilgili bir iddia ise İzlanda’da dizinin çekimlerini olduğu bölgede yoğun kar yağışı ve hava soğukluğu gösteriliyor. Bu ertelemenin izleyiciler için pek iyi bir haber olmadığı aşikar.

Hakkında Notorious

Brooklyn sokaklarında rap yaparken, atıştığı zenciyi buz sarkıtıyla öldürüp arkasında hiç kanıt bırakmayan ve daha sonra yolu teknolojiyle kesişen, yegane bir editör.

Bunlara da Göz Atabilirsin

İzlemekten Keyif Alacağınız En İyi Romantik Komedi Animeler

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Romantik Komedi Animeler Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için izlemekten keyif …

Hemen Bitirmek İsteyeceğiniz En İyi Netflix Dizileri

Başarılarıyla kendini kanıtlamış en iyi netflix dizileri sıralaması Takip edecek dizi ya da izeyecek film …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.