Menu
Anasayfa / Teknoloji / Donanım / Galaxy S6’nın Bataryasını Kullanıcılar Sökemeyecek

Galaxy S6’nın Bataryasını Kullanıcılar Sökemeyecek

Galaxy S6'nın Bataryasını Kullanıcılar Sökemeyecek

Yeni çıkan Android cihazların tanıtım filmlerini görmek her zaman heyecanlı olmuştur. Android cihazlar hakkında bundan daha heyecanlı bir video varsa o da, bu cihazların içlerindeki donanımı görebilmektir. Samsung Galaxy S6, güçlü bir donanımla birlikte geliyor. Exynos 7420 chipset ve 3GB LPDDR4 RAM’i bulunan Galaxy S6’nın gücü gerçekten de etkileyici.

Genel olarak baktığımızda, Samsung’un ilkelerine aykırı diyebileceğimiz ve bizi şaşırtan bir ayrıntı dışında geriye kalan her şey klasik Galaxy serisinin devamı diyebiliriz. Bu ayrıntı ise batarya ile yaptıkları değişiklik. Galaxy S6’nın bataryası artık kullanıcılar tarafından sökülemeyecek. 

Telefonu parçalara ayırıp tekrar birleştirmek oldukça zor bir iş. Yanlışlık bir şeyleri kırıp telefona zarar verme olasılığınız çok yüksek. 2,550 mAh’lık bataryayı sökmenin de oldukça tehlikeli olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak: PhoneArena

Hakkında Murat Senturk

İşlediği ağır suçlar yüzünden mahkeme tarafından sınırsız kamu hizmeti cezası aldı ;( . Kendini Technoboss'a adayarak burada ceza süresinin dolmasını bekliyor.Bununla birlikte gereksiz detay olarak emekli fenomen ve eski modacı.

Bunlara da Göz Atabilirsin

CAT5, CAT5E, CAT6, CAT7 Kabloları ve Renk Sıralaması

CAT Kabloları Nelerdir? CAT6 Renk Sıralaması ve CAT5 Renk Sıralaması RJ45 (Registered Jack 45) “CAT” …

En İyi Android Ekran Videosu Çekme Programları

Android Ekran Kaydı Nasıl Yapılır? Android Ekran Videosu Kaydetme Programları Nelerdir? Android cihazlarda ekran kaydı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.