Menu
Anasayfa / Teknoloji / Donanım / Microsoft’dan Galaxy S6’ya Uygulama Kıyağı

Microsoft’dan Galaxy S6’ya Uygulama Kıyağı

Microsoft'dan Galaxy S6'ya Uygulama Kıyağı

Çoğu zaman teknoloji pazarında karşı karşıya gelenMicrosoft ve Samsung’tan şok etkisi yaratan bir haber geldi. Ortaklığın tohumlarını eken şirketlerin anlaşmasına göre,Samsung’un elinden çıkan Galaxy S6 modelinde tahmin edildiğinden daha fazla Microsoft uygulaması olacak ve bu uygulamalar ön yüklü olarak hizmete sunulacak.

Bu zamana kadar ‘’ortak’’ kelimesini aynı cümlede kullanmaya alışmadığımız dev şirketler, farklı stratejiler izlemeye devam ediyor. Microsoft cephesinden gelen haberlere göre, Samsung’a ait mobil cihazlarda Microsoft servisleri ve uygulamaları boy gösterecek. OneNote, Skype, OneDrive gibi uygulamaların ön yüklü olarak geleceği sistemde 100 GB’dan fazla OneDrive bulut depolama alanı bulunacak. Ancak iki dev şirketin sunduğu hizmet sadece Galaxy S6’lar için geçerli olmayacak.

Samsung cephesinden gelen haberlerde, şirketin MS Word, Excel, PowerPoint, OneNote, OneDrive ve Skype gibi uygulamaları, henüz kesinlik kazanmamış tablet ve akıllı telefon modellerine ön yüklü olarak getirileceği yer alıyor. Ortaklığın cazibesine kapılan şirketlerin, yakın zamanda farklı stratejilerle kullanıcıların karşısına çıkacağı söyleniyor.       

Hakkında Murat Senturk

İşlediği ağır suçlar yüzünden mahkeme tarafından sınırsız kamu hizmeti cezası aldı ;( . Kendini Technoboss'a adayarak burada ceza süresinin dolmasını bekliyor.Bununla birlikte gereksiz detay olarak emekli fenomen ve eski modacı.

Bunlara da Göz Atabilirsin

CAT5, CAT5E, CAT6, CAT7 Kabloları ve Renk Sıralaması

CAT Kabloları Nelerdir? CAT6 Renk Sıralaması ve CAT5 Renk Sıralaması RJ45 (Registered Jack 45) “CAT” …

En İyi Android Ekran Videosu Çekme Programları

Android Ekran Kaydı Nasıl Yapılır? Android Ekran Videosu Kaydetme Programları Nelerdir? Android cihazlarda ekran kaydı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.