Menu
Anasayfa / Oyun / Bilgisayar Oyunları / En İyi 10 Oyuncu Klavyesi | 2018

En İyi 10 Oyuncu Klavyesi | 2018

Oyuncu ekipmanı listelerinin yeni bir serisi ile karşınızdayız. Bu yazımızda sizlere bir oyuncunun en temel ekipmanlarından bir diğeri olan klavyeleri listeledik. Bütçenize ve istediğiniz kaliteye uygun en iyi 10 oyuncu klavyesini burada bulabilirsiniz.

Logitech G810 Orion Spectrum

Bir çok oyuncu klavyesinde olan tuş ışıklandırmalarını bu klavyede de bulabilirsiniz. İstediğiniz gibi renklendirebileceğiniz her bir tuş ile karanlık ortamlarda hiç bir görüş sıkıntısı çekmeden tuşların yerini bulabileceksiniz. Sağ köşedeki medya tuşları ile arka planda Mekanik tuşların mat dokusu ile parmaklarınızı rahatça gezdirebileceksiniz.

One-Up K8 

Bu klavyenin en göze çarpan özelliği sıvı dökülmesine karşı dayanıklılığı ve ekonomik olması. Adını pek duymadığınız bu klavye hem çeşitli ışıklandırmalara hem de değiştirilebilir mekanik tuşlara sahip. Kavisli tuş yapısı ile parmaklarınıza tam oturacaktır.

Asus Cerberus Keyboard

Tasarım, dayanıklılık ve kalite denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Asus’un bu klavyesi renk cümbüşünden hoşlanmayan ve sadeliği sevenler için ideal bir oyuncu klavyesi. Sıvıya karşı dayanıklı olmasının yanı sıra tamamen lastikten yapılma ayakları sayesinde sert hareketlerinizde bile bulunduğu konumdan kolay kolay hareket etmeyecektir.

Everest Rampage KB-R8

Listemizin en ekonomik klavyesi ile devam ediyoruz. Bu klavyenin alıştığımızdan farklı bir tasarımı var. Yanlardan, alttan ve üstten tuşların bittiği yerde bırakılan boyutu ile mümkün olduğunca küçültülmeye çalışılmış. Diğer klavyelerden farklı olarak sadece 3 farklı renkte zemin aydınlatması bulunmaktadır.

Razer Blackwidow Chroma V2

Oyuncu ekipmanları üretmekte başarı ile adını duyurmuş olan Razer, klavye üretme konusunda da yine adını konuşturmuş. 80 milyon tuş basım garantisi veren bu model de özel olarak tasarlanan bilek desteği ile uzun süreli kullanımlarda sizi rahatsız etmeyecektir.

Corsair K70 Rapidfire1

Donanım ve ekipman üretiminde listelerin en üst sıralarını zorlayan Corsair, bu klavyesinde yüzde yüz anti-ghosting desteği ile her tuş basımını doğru algılıyor. Gelişmiş macro desteği ile istediğiniz atamaları yapabilirsiniz.

MSI Vigor GK80

Değiştirilebilir 12 adet kauçuk, 4 adet metal kaplama tuş ile 50 milyon basma ömrüne sahip. Tasarım ve renklendirmeleri gayet güzel bir oyuncu klavyesi.

Logitech Pro Mekanik

300’den fazla oyun profili ile bir çok oyunda otomatik senkronize edilen ışıklandırmalar ile performansınız gözlerinize de yansıyacak. Özelleştirilebilir oyun modu ile yanlışlıkla basma ihtimaliniz olan tuşları pasif hale getirebilirsiniz.

Steelseries Apex 100 

20 milyon basma garantisi ile ekonomik sınıfta bulabileceğiniz ideal oyuncu klavyesi. Ayrıca 24 tuşta anti-ghosting özelliği de bulunmaktadır.

Corsair K95

Profesyonel oyuncuların tercihleri arasında olan bu canavarın dikkat çeken ilk özelliği 8mb dahili hafızası olması. Bu sayede istediğiniz kişiselleştirme ayarlarını klavyenin içine kaydedebilirsiniz. Ayrıca kutu içeriğine dahil olan çıkartılabilir bilek desteği ile uzun süreli kullanımlarınızda rahatsızlık hissiyatı yaşamayacaksınız.

Evet arkadaşlar, listemizin sonuna geldik yeni bir konu ile görüşme dileğiyle kendinize iyi bakın.

 

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

Gerçek Dünyayı Unutturacak En İyi Hikayeli Oyunlar

Herkese merhaba, Oyunlarda grafiklerin, oynanışın, mekaniklerin ve seslerin yanında senaryosu da çok önemli bir faktördür. …

Spotify’a Dev Rakip: Youtube Music, Nedir?

Hepimizin bildiği gibi, online müzik piyasasında başlıca 2 dev var: Spotify ve Apple Music. Fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.