En İyi Powerbankler | 2018

Merhaba arkadaşlar,

Powerbankler; zor durumlarda hayatımızı kurtaran, telefonlarımızı, tabletlerimizi, hatta şarj edilebilir bir çok elektronik cihazımızı bizi yarı yolda bırakmadan işlev görmesine devam etmeyi sağlamakta. Bu yazımızda size güçlü özellikleri ve dayanıklılığı ile kendini göstermiş kaliteli ve satın almaya değer powerbankleri listeledik. Çoğu yerde satılan ucuz ve kalitesiz powerbankler bu konunun dışında elbette. Keyifli okumalar.

Tp-Link TL-PB10400

10400 mAh kapasitesi ile cep telefonlarınızı ve tabletlerinizi rahat rahat şarj edebilirsiniz. Üzerinde bulunan çift port ile de aynı anda iki cihazı şarj etme özelliğine sahip. Kısa devre, aşırı şarj, aşırı akım, aşırı ısınma gibi sorunlara karşı güvenlik devreleri bulunmakta.

Sony Cp- S15 15000 mAh

İçinde kullanılan uzun ömürlü Sony lityum iyon pil ile dayanıklı bir powerbank. Akıllı telefonlar, tabletler ve fotoğraf makinelerini güvenle ve hızla şarj edebilirsiniz. Üzerinde bulunan çift port ile aynı anda 2 cihazı şarj edebilirsiniz. Yüksek kapasitesi sayesinde akıllı cihazlarınızı 6 defaya kadar şarj edebilirsiniz.

Asus ZenPower 10050 mAh

Hafif olmasına ve kredi kartı büyüklüğünde olan boyutlarına rağmen son derece kullanıcı dostu bir powerbank. Alüminyum dış kaplaması sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Örneğin elinizde Zenfone 6 cihazınız varsa bu powerbank ile 2 kez tam dolum sağlayabilirsiniz. Benim görüşüm açısından tek eksiği bir port yuvası olduğundan aynı anda sadece bir cihazı şarj edebiliyorsunuz.

Anker Powercore 20100 mAh

Düşme testinden, vibrasyon testinden ve sıra dışı sıcaklık testinden başarılı sonuçlar almış olan son derece kaliteli powerbankler arasında üst sıralarda. İç yüzeyi alev almayan polikarbon ile desteklendiği için olası tehlikelere karşı sizi korumakta. Ayrıca 4.8 A ile sınıfının en yüksek çıkış gücüne sahip cihaz olarak tanınmakta. Kablosu hem Apple hem de Android ile uyumludur.

Ttec S20000

Bu cihazın en öne çıkan özelliği yüksek kapasitesi ve maksimum şarj hızıdır. Akıllı telefonlar ve tabletler için uyumludur. 2.1 A çıkış hızı ve çift port ile aynı anda iki cihazınızı şarj edebilirsiniz. Ayrıca üzerinde bulunan led feneri oldukça güçlü ışık veriyor.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın.

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

İzlemekten Keyif Alacağınız En İyi Romantik Komedi Animeler

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Romantik Komedi Animeler Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için izlemekten keyif …

Ses Kalitesiyle Dikkat Çeken En İyi Bluetooth Hoparlörler

Kaliteli Ses Performanslarıyla Ön Plana Çıkan En İyi Bluetooth Hoparlörler Yaz aylarının vazgeçilmezi olan arkadaşlarımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.