Menu
Anasayfa / Oyun / Bilgisayar Oyunları / Blade and Soul Genel İnceleme

Blade and Soul Genel İnceleme

Balde and Soul

bnsjin

Blade and Soul; Favori oyunlarımız arasında yer alan ve incelerken gerçekten zevk aldığımız bir oyun ile karşınızdayız. Çekimleri esnasından ufak bir talihsizlik yaşayarak ikinci kez çekmek zorunda kaldığımız bu video baya bir külfetle hazırlandı. İlk videoyu çekmemizin ardından kurgusu bitmeden 50CAP’in çıkması her şeyi baştan almamıza sebep oldu buda aslında bu incelemenin daha detaylı bir hale getirdi. Oyun içerisinde karşınıza gelecek bir çok şeyi detaylı bir şekilde incelemeye çalıştık. Oyuna ilk başlangıç, skill sistemi, itemler ve upgrade, PVP sistemi, arena sistemi, dungeon sistemi ve daha bir çok konuyu ele aldık.

Bir NCSOFT oyunu olan Blade & Soul en popüler MMPORG oyunları arasında, kısa bir süre önce açılan Avrupa sunucusunda ise Türk yoğunluğu gayet fazla. Bu oyuna kesinlikle bir bakmanızı tavsiye ederiz. Bununla birlikte aslında oyunun tek eksisi olarak gördüğüm oyunun güçlü sistem kaynağı gerektirdiği bilgisini vereyim. Oyunun bize söylediği kadarıyla sistem gereksinimleri aşağıda ki gibi.

bnssystemreq

Minimum olarak gösterilen sistem kaynakları sizi yanıltmasın oyunu en düşük ayarlarında bile oynamanız mümkün olmayacaktır. 4GB veya üstü RAM kesinlikle şart ve en azından i5 bir işlemci gerektiriyor. Malesef oyunun üst düzey grafik başarısı yanında bu tür eksileri getiriyor.

Yakın zamanda daha önce Aion’da yaptığımız gibi karakter sınıflarını da incelemeyi düşünüyoruz. Gelişmeleri bu yazımızdan takip edebilirsiniz.

Hakkında Murat Senturk

İşlediği ağır suçlar yüzünden mahkeme tarafından sınırsız kamu hizmeti cezası aldı ;( . Kendini Technoboss'a adayarak burada ceza süresinin dolmasını bekliyor.Bununla birlikte gereksiz detay olarak emekli fenomen ve eski modacı.

Bunlara da Göz Atabilirsin

Kafa Karışıklığına Son | Star Wars Filmleri ve İzleme Sırası

Star Wars Filmleri ve İzleme Sırası Herkese merhaba, bir dönemin en büyük baş yapıtları arasında …

Bleach Filler Bölümler Listesi ve Ana Hikaye Tam Listesi

Bleach Filler Bölümler Listesi Herkese merhaba bu makalemizde Bleach Filler Bölümlerini sizlerle paylaşacağız, Dünya çapında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.