Telefonlarınız İçin En İyi 10 Antivirüs Uygulamaları | 2018 Güncel

Bugün sizlere cep telefonlarınızın güvenliği için zararlı yazılım ve tehditlerden koruyacak 10 ücretsiz antivirüs uygulamaları listeledik.

Bir önceki yazımızda bilgisayarlarınız için güvenle kullanacağınız 10 antivirüs programını paylaşmıştık. Merak eden okuyucularımız buradan ulaşabilir.

Norton

Çevrimiçi güvenliğin yanı sıra kayıp veya çalınan cihazınızı tespit etme, kişi bilgilerinizi yedekleme / geri yükleme gibi birçok özelliği içinde barındıran kullanışlı bir uygulamadır.

Comodo

Hızlı tarama yapabilmesi, cloud ve zamanlanmış tarama seçenekleri ile kullanım kolaylığı sağlayan, ayrıca bilgisayarlar için ürettiği yazılımlar ile kendini kanıtlamış bir uygulama.

Avira

Mobil tehditlere karşı sizi 7/24 savunan, istenmeyen numaralardan gelen çağrıları engelleme seçeneği sunan ödüllü bir antivirüs uygulamasıdır.

McAfee

Uygulamalara kilit koyabilen, web güvenliğinin yanı sıra cihaz performansını arttırmaya yönelik işlemler yapabilen, listelerde üst sıralara çıkmış bir antivirüs uygulamasıdır.

Dr. Web

2010 yılında çıkış yapan çoğu kişinin en çok duyduğu bir uygulamadır. Sadece zararlı yazılım ve tehditler ile ilgilenmesi bu alanda daha işlevsel olmasını sağlamakta.

Kaspersky

Ödüllü antivirüs uygulamalarından biri daha olan Kaspersky, hırsızlık koruması, istenmeyen çağrı ve mesajları engellemek gibi birçok özelliği içinde barındırıyor. Markette en çok hasılat yapan uygulamalar arasında dördüncü sırada yer almaktadır.

360 Security

Hem telefonunuzu zararlı yazılım ve güvenlik sorunlarına karşı korumakta hem de gereksiz dosyaları temizleme özelliği ile telefonunuzu hızlandırıp rahatlatan bir antivirüs uygulaması.

Avast

Yüz milyonun üzerinde kullanıcı sayısı ile popüler antivirüs uygulamaları arasında en üstlerde bulunmaktadır. Wi-fi hız kontrolü, özel fotoğraflarınızın gizlenmesi gibi yararlı özellikleri bulunmaktadır.

AVG

Otomatik enerji tasarrufu, gereksiz dosyaları temizleme, fotoğraf ve uygulamalarınıza şifre belirleyebilme ve fotoğraf kasası gibi birçok özelliği bulunan antivirüslerden biridir. Yüz milyonu aşkın kullanıcısı ve listelerde en üst sıralara aday gösterilen nadir uygulamalardan.

ESET

Hem bilgisayarlarınız için hem de mobil cihazlarınız için son derece güvenilir ve hızlı çalışan bir yazılım. Verimlilik kategorisinde üçüncü sıraya oturmuştur. Her ay güncellenen güvenlik raporları ve uygulamalarınızı hızla kontrol edebilme özelliği ile ücretsiz antivirüs uygulaması denince akla gelen ilk isimlerden biri olmakta. Diğer uygulamalarda saydığımız bir çok özelliği de içinde barındırmasından dolayı listemizin en başına koymayı uygun gördük.

Sizinde bu listeye eklemek istediğiniz uygulamalar varsa lütfen bizimle yorumlarda paylaşınız.

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

İzlemekten Keyif Alacağınız En İyi Romantik Komedi Animeler

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Romantik Komedi Animeler Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için izlemekten keyif …

Ses Kalitesiyle Dikkat Çeken En İyi Bluetooth Hoparlörler

Kaliteli Ses Performanslarıyla Ön Plana Çıkan En İyi Bluetooth Hoparlörler Yaz aylarının vazgeçilmezi olan arkadaşlarımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.