Menu
Anasayfa / Teknoloji / Donanım / Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Ön Siparişe Açıldı

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Ön Siparişe Açıldı

Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Bu Akşam Ön Siparişe Açılıyor

Galaxy S6 ve S6 Edge tabi ki ilk başta Amerika’ya geliyor ama artık tam olarak hangi tarihte çıktığını net bir şekilde biliyoruz. Ön sipariş için verilen tarih 27 Mart, kullanıcıya dağıtım için ise 10 Nisan’ı bekliyoruz. Tabi bu tarihler Amerika için geçerli. Diğer ülkelere ve Türkiye’ye ne zaman geleceği kesin değil. S6 ve S6 Edge için geçerli olan 3 renkseçeneği mevcut. Siyah, beyaz ve altın rengi. Parlak mavi ve yeşil seçenekleri de uluslararası satışta aktif olacak renkler arasında. Depolama alanı olarakta 32, 64 ve 128 GB’lık seçenekler mevcut.

10 Nisan’dan önce sadece ön sipariş verilebileceğini hatırlatmak gerekli ve bu ön siparişi sadece Amerika’da ki bazı mağzalardan yapabiliyorsunuz. Bu mağazaların listesi Samsung’un Amerika sitesinde bulunuyor. Türkiye’ye ne zaman geleceğini bilmediğimiz telefona Amerika’da çok fazla talep olması bekleniyor. Bu akşam yapılacak ön siparişlerden sonra, birkaç gün içinde sipariş için bekleme süresinin artacağı düşünülüyor.

1 hafta önce de bu iki telefonun Türkiye’deki satış fiyatları belli olmuştu.

Kaynak : AnroidCentral

Hakkında Murat Senturk

İşlediği ağır suçlar yüzünden mahkeme tarafından sınırsız kamu hizmeti cezası aldı ;( . Kendini Technoboss'a adayarak burada ceza süresinin dolmasını bekliyor.Bununla birlikte gereksiz detay olarak emekli fenomen ve eski modacı.

Bunlara da Göz Atabilirsin

CAT5, CAT5E, CAT6, CAT7 Kabloları ve Renk Sıralaması

CAT Kabloları Nelerdir? CAT6 Renk Sıralaması ve CAT5 Renk Sıralaması RJ45 (Registered Jack 45) “CAT” …

En İyi Android Ekran Videosu Çekme Programları

Android Ekran Kaydı Nasıl Yapılır? Android Ekran Videosu Kaydetme Programları Nelerdir? Android cihazlarda ekran kaydı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.