Menu
Anasayfa / Oyun / Bilgisayar Oyunları / Macro Nasıl Yapılır?

Macro Nasıl Yapılır?

rival700

Merhabalar arkadaşlar,

Bugün bir oyun oynarken macronun ne kadar çok işime yaradığını fark ettim ve bununla ilgili bir anlatım videosu hazırlamak istedim. Artık günümüzde neredeyse her oyuncu ekipmanında macro tuşları standart haline döndü diyebilirim. Elimden geldiğince sizlere macro nasıl hazırlanır ve kullanılır anlatmaya çalıştım. Örnek olarak knight online oyununda minor macrosu oluşturdum belki bu oyunun oyuncularının işine yarayabilir.

Videoda Steelseries Engine 3 programı üzerinden yola çıktım fakat macro mantığını anladığınızda aşağı yukarı her programda aynı adımları izleyerek macro oluşturabilirsiniz.

Hakkında Murat Senturk

İşlediği ağır suçlar yüzünden mahkeme tarafından sınırsız kamu hizmeti cezası aldı ;( . Kendini Technoboss'a adayarak burada ceza süresinin dolmasını bekliyor.Bununla birlikte gereksiz detay olarak emekli fenomen ve eski modacı.

Bunlarada Göz Atabilirsin

Telefona Youtube ve Instagramdan Video Nasıl İndirilir?

Hepimiz Youtube, Instagram, Facebook sayfalarında gezinirken çok beğendiğimiz videolar ile karşılaşıyoruz ve bunları çevrimdışı olduğumuz …

Silinmeyen Dosyaları Kalıcı Olarak Silme

Silinmeyen Dosyaları Kalıcı Olarak Silme Hepimiz bilgisayar kullanmaya başladığımızdan beri onlarca program / oyun yüklemişizdir …

2 Yorumlar

  1. kardeşm bunu ko da ts basmak içinde kullanabilirmyiz 1 saate bir basıcak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir