Menu
Anasayfa / Oyun / Bilgisayar Oyunları / Macro Nasıl Yapılır?

Macro Nasıl Yapılır?

Macro Nasıl Yapılır?

rival700

Merhabalar arkadaşlar,

Bugün bir oyun oynarken macronun ne kadar çok işime yaradığını fark ettim ve bununla ilgili bir anlatım videosu hazırlamak istedim. Artık günümüzde neredeyse her oyuncu ekipmanında macro tuşları standart haline döndü diyebilirim. Elimden geldiğince sizlere macro nasıl hazırlanır ve kullanılır anlatmaya çalıştım. Örnek olarak knight online oyununda minor macrosu oluşturdum belki bu oyunun oyuncularının işine yarayabilir.

Videoda Steelseries Engine 3 programı üzerinden yola çıktım fakat macro mantığını anladığınızda aşağı yukarı her programda aynı adımları izleyerek macro oluşturabilirsiniz.

Hakkında Murat Senturk

İşlediği ağır suçlar yüzünden mahkeme tarafından sınırsız kamu hizmeti cezası aldı ;( . Kendini Technoboss'a adayarak burada ceza süresinin dolmasını bekliyor.Bununla birlikte gereksiz detay olarak emekli fenomen ve eski modacı.

Bunlarada Göz Atabilirsin

En İyi ve En Popüler Oyunlar | 2018

Herkese merhaba, Gün geçtikçe artan grafik kaliteleri ile daha gerçekçi oyun deneyimlerinin sunulması sektörün sürekli …

Mutlaka Kullanmanız Gereken Chrome Uzantıları

Herkese merhaba, Neredeyse hepimizin kullandığı Google Chrome arama motoru sayesinde aradığımız bilgilere kolayca ulaşabiliyor ve …

2 Yorumlar

  1. kardeşm bunu ko da ts basmak içinde kullanabilirmyiz 1 saate bir basıcak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir