Menu
Anasayfa / Genel / Binlerce Kitap Keyfi Akıllı Cihazınızda ve Bilgisayarınızda

Binlerce Kitap Keyfi Akıllı Cihazınızda ve Bilgisayarınızda

ebooks

Hepinizin bildiği üzere kitap okumak için bir çok uygulama mevcuttur. Bunların bir çoğu ücretsiz olsa da her bir kitap için ayrı ayrı ücret ödemememiz gerekebiliyor.

Her ne kadar da kitapları elimize almadan sayfaların kokusunu içimize çekmeden bir anlamı olmayacağını söylesek bile istediğimiz her kitabı her yerde bulamıyoruz. Ayrıca bazı kitapların fiyatları üzerinden yıllar geçmiş olsa bile hala yüksek rakamlarda olabiliyor. Bu noktada dijital ortamdan kitap okumak bize daha cazip görünmeye başlıyor.

E-Kitap okumak için önce akıllı cihazımıza ya da bilgisayarımıza Adobe Digital Editions yüklememiz gerekmektedir. Bu uygulama .pdf .epub gibi dosya formatlarını rahatça görüntüleyebilmek için en ideal uygulamalardandır. Uygulama kendi içinde yazı boyutu, yazı rengi, sayfa rengi özelleştirmeleri gibi birçok seçenek sunmakta. İndireceğiniz kitabı .epub formatında bulabilirseniz  kitap kapağı, içerik resimleri gibi görüntüleri sorunsuz açabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve bizi çıldırtan bi türlü bitmek bilmeyen reklamlara da yer vermemektedir.

20160804003815

Şimdi telefonunuzu elinize alın uygulamayı indirin ve o çok sevdiğimiz diziyi google’a game of thrones .epub yazarak aratın dosyayı indirin inen dosyaya dokunun birlikte aç seçeneklerinden Adobe Digital Editions’ı seçin ve dizinin kitaplarını elinizde kahveniz ile birlikte hiç bir ücret ödemeden okumaya başlayın.

Keyifli Okumalar…

56c32357130979c5a35c7d554e62dcd5_215

Uygulamayı indirmek için;

 

Hakkında Taner Ünal

Denedi, yanıldı, bırakmadı ve kovaladı

Bunlarada Göz Atabilirsin

e-Fatura Uluslararası Ölçü Birim Kodları Listesi

E-Faturalarda Ölçü Birim Kodları Globalleşen ticaret sistemi beraberinde yeni tanımlamaları da hayatımıza sokmakta. Günümüzde alış …

Windows 10’da God Mode Etkinleştirme

GOD MODE Çoğu Windows 10 kullanıcısının bilmediği fakat efsane özelliklere ve gizli ayarlara sahip bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir