Başkasından Tat Alamam Diyenlere Naruto Benzeri Animeler

Herkese merhaba,

İzleyenler bilir, Naruto’yu baştan sona izleyip başka bir animeden aynı tadı alamazsınız. Hatta sizde benim gibi büyük bir hata yapıp anime izlemeye Naruto ile başladıysanız vay halinize. Bazen filler bölümleri ile bizi çıldırtsa da artık o günler eskide kaldı. Tüm bölümler yayınlandı ve bizde sizin için Naruto filler bölümleri tam listesini ve Naruto’nun filler bölümleri izlenir mi gibi sorularınıza cevap olacak iki makale yazdık bile. Bu makalelere yazımızın sonundaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Şimdi konumuza dönelim.
Naruto gibi animler arayışı içindeyseniz doğru adrestesiniz. Bu yazımızda sizlere konu ve işleyiş bakımından farklı olsalarda Akıcılık ve kendine bağlama yönünden Naruto’ya benzeyen animeleri listeledik.

1. Black Clover

Aster ve Juno aynı gün bir kiliseye terk edilmişlerdir. Beraber büyüyerek sıkı arkadaş olan bu ikilinin tek hayali bir gün “Büyücülük İmparatoru” olmak. Yaşadıkları evren büyünün hüküm sürdüğü ve güçlü olanın kazandığı bir dünyadır. Juno’nun büyü gücü olmasına karşın, Aster’in hiç gücü yoktur. Fakat bir gün öyle bir güce sahip olur ki herkesin ağzı açık kalır.

2. Fairy Tail

Naruto’yu seviyorsanız Fairy Tail’i de seversiniz. Fantastik – Shounen türünde hikaye işleyişi ve ana karakterin gelişim süreci tıpkı Naruto gibi.

3. One Piece

Hikaye olarak Naruto’dan biraz farklı olsa da ana karakterin eğlenceli tavırları ve maceraları ile sizi yüzlerce bölüm boyunca ekrana kitleyecek. Evet yüzlerce bölüm dedim çünkü 800’den fazla bölüm var ve hala final vermiş değil.

4. Full Metal Alchemist

Hikaye olarak uzaktan yakından alakaları olmasa da tıpkı Naruto’daki gibi arkadaşlık ve aileyi koruma teması bire bir aynı. Konular farklı dediğime bakmayın izlemeye başlayınca çok seveceksiniz.

5. Hunter X Hunter

Bir ada sakini olan Gon Freecs, babasının öldüğünü sanmaktadır. Fakat bir gün babasının hayatta olduğunu hatta dünyanın en ünlü Hunter’ın olduğunu öğrenir. Babasını bulmak amacıyla Hunter olmayı hedefleyen Gon, zorlu ve tehlikeli sınavlardan geçmek zorundadır.

6. Bleach

15 yaşında normal bir öğrenci olan Kurosaki ilginç bir şekilde ölüler ile iletişime geçebilmektedir. Bir gün Shinigami Kuchiki Rukia ile karşılaşır ve o sırada hollowlar ile çıkan bir kavgada Rukia güçlerini Kurosaki’ye vermek zorunda olur. Artık birlikte hollowları yok eden bir takım olurlar.

7. BORUTO!!!!!!!

Naruto benzeri animeler arıyorsanız ve Naruto’yu özlüyorsanız size çok güzel bir haberim var.
Eğer hala duymadıysanız Naruto animesi Boruto ile devam ediyor. Fakat bu seride olaylar Naruto’nun oğlu Boruto’nun başından geçiyor. Aynı karakterlerin büyümüş hallerini görmek ve animeye yeni karakterlerin gelmesi bir yana Boruto’nun da tıpkı babası gibi inatçı, şımarık ve kafasına koyduğunu yapan bir karakterinin olması tekrardan Naruto izlemeye başlamış gibi heyecan veriyor. Fakat bu sefer düşmanlar daha tehlikeli ve işin içine biraz da teknoloji giriyor.

Evet arkadaşlar bu saydığımız Naruto benzeri animeler sizi uzun süre anime arayışına sürüklemeyecektir. Keyifli seyirler dileriz.

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

İzlemekten Keyif Alacağınız En İyi Romantik Komedi Animeler

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Romantik Komedi Animeler Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için izlemekten keyif …

Ses Kalitesiyle Dikkat Çeken En İyi Bluetooth Hoparlörler

Kaliteli Ses Performanslarıyla Ön Plana Çıkan En İyi Bluetooth Hoparlörler Yaz aylarının vazgeçilmezi olan arkadaşlarımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.