Android İçin En İyi ve Ücretsiz Fotoğraf Uygulamaları

Herkese merhaba,

Akıllı telefonların gelişmesi ile beraber cihazlarda kullanılan kameralar ile profesyonel fotoğraflar çekebilmek mümkün hale geldi. Fotoğrafçılığın yaygınlaşması ile birlikte uygulama marketi fotoğraf uygulamaları ile dolmaya başladı.
Bu yazımızda sizlere adroid telefonlarınıza indirebileceğiniz, fotoğraf çekme yeteneğinizi üst boyutlara taşıyabilecek en iyi ve ücretsiz fotoğraf uygulamalarını listeledik.

PicsArt Photo Studio

Bu fotoğraf editörü sayesinde müthiş resimler çekebilirsiniz. Klonlama, metin ekleme, kesme, kırpma, eğrileri ayarlama için araçlar içerir. Bunun yanında fotoğraf filtreleri, çerçeveler, arka plan fonlarını da kişiselleştirebilirsiniz. Uygulamanın diğer özellikleri arasında kolaj oluşturabilme, özel çizim yapabilme ve kendi özel küçük resminizi oluşturabilmek de var.

Uygulamayı mağazadan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YouCam Makeup

Kadın okurlarımız için fotoğraf uygulamaları arasında son derece faydalı bir uygulama.
YouCam Makeup ile dudaklarınıza, gözlerinize, kaşlarınıza, dişlerinize ve daha fazlasına küçük dokunuşlar yaparak makyaj yapabilirsiniz. Yüz ve cilt editörü sayesinde pürüzsüz parlak bir tene sahip olmanın yanında isteğinize göre yüzünüze çiller ekleyerek seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı mağazadan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

B612

Fotoğraflarınız ve videolarınız için şirin ve havalı efektler ekleyebileceğiniz yüz tanıma sistemi ile çalışan, fotoğraf uygulamaları arasında en iyi filtre ekleme uygulamalarından biridir. Yüzünüze istediğiniz gibi çıkartmlar, emojiler, şirin hayvan maskeleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz videolara uyumlu müzikler ile daha canlı ortamlar oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı mağazadan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Retrica

Çoğumuzun mutlaka haberi olduğu bu uygulama 84 ülkede en iyi fotoğrafçılık uygulaması seçildi. Eğlenceli çıkartmaları, onlarca filtresi, gif oluşturabilme özellikleriyle hoş fotoğraflar çekebilir ve bu çekimlerinizin üstüne dilediğiniz gibi yazılar ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı mağazadan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sweet Selfie

Yüzden fazla gerçek zamanlı, ızgara, kolaj, emoji filtreleri ile uygulama mağazanın ücretsiz fotoğrafçılık kategorisinde birinci sırada yer almaktadır. Bunların yanında selfie çubuğu desteği, göz büyütme, gülümseme düzeltme, tek dokunuşta güzelleştirme, cilt kusurlarını düzeltme, gerçek ve doğal makyaj/saç özellikleri sayesinde sizi baştan yaratmaya yetecek niteliklere sahip bir uygulama.

Uygulamayı mağazadan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın.

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

En İyi Türk Hosting Firmaları | 2019 Güncel

Tecrübelerimiz ve Sizden Gelenler ile Değerlendirdiğimiz En İyi Hosting Firmaları   Merhaba arkadaşlar bu konu …

İzlemekten Keyif Alacağınız En İyi Romantik Komedi Animeler

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Romantik Komedi Animeler Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için izlemekten keyif …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.