Menu
Anasayfa / League Of Legends / Rehberler ve Tanıtımlar / Build Rehberleri / Amumu Sezon 6 Jungle (Orman) Build Rehberi

Amumu Sezon 6 Jungle (Orman) Build Rehberi

Rünler:

Rünlerimizi dizerken, hem tank hem yetenek gücü ağırlıklı bir ormancı şampiyon oynadığımız için Yetenek Gücü ve Zırh rünlerimizi ekliyoruz. Ormandaki yaratıkları daha hızlı kesebilmek amacıyla Saldırı Hızı rünlerimizi de sayfamıza ekliyoruz. Rakibimize daha fazla hasar verebilmek için Büyü Nüfuzu ve Zırh Delme rünlerimizi de sayfamıza ekliyoruz.

amumu run

Kabiliyetler:

Kabiliyetlerimizi ayarlarken, yetenek gücü ve tank ağırlıklı bir ormancı oynadığımız için aşağıdaki gibi şekillendiriyoruz.

amumu kabiliyet

Yetenekler:

Ormanı daha hızlı dönebilmek için yetenek ağacımız aşağıdaki gibi olmalıdır.

amumu skill

Eşyalar ve Büyüler:

Eşyalarımız yetenek gücü ağırlıklı olmalı ve ormancı itemimizi can özelliğimizi arttıran eşyayı seçmeliyiz. Daha dayanıklı olmak için ise Donmuş Yürek ve Lanetli Maske eşyalarını satın almalıyız. Büyülerimiz  ormancı klasiği olan Sıçra ve Çarp olmalıdır.

amumu item

Hakkında Notorious

Brooklyn sokaklarında rap yaparken, atıştığı zenciyi buz sarkıtıyla öldürüp arkasında hiç kanıt bırakmayan ve daha sonra yolu teknolojiyle kesişen, yegane bir editör.

Bunlarada Göz Atabilirsin

Lee Sin Sezon 6 Jungle (Orman) Build Rehberi

Rünler: Rünlerimizi dizerken, saldırı gücü ağırlıklı bir şampiyon oynadığımız için saldırı gücü arttıran rünlerimizi alıyoruz. …

LeBlanc Sezon 6 Mid Lane (Orta Koridor) Build Rehberi

Rünler: Rünlerimizi dizerken, yetenek gücü ağırlık bir şampiyon oynadığımız için yetenek gücü arttıran rünlerimizi alıyoruz. …

Tek yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir