Anasayfa / Genel / Playstation 4 Aldı, Kutudan Taş Çıktı!

Playstation 4 Aldı, Kutudan Taş Çıktı!

Playstation 4 Aldı, Kutudan Taş Çıktı!

Ülkemizde bu aralar rastladığımız bilmediğimiz yerden ucuz diye telefon sipariş edince hıyar çıkma durumuna alışmıştık. Daha önce bu haberimizde bahsettiğimiz telefondan hıyar çıkma durumlarının benzerlerini gördük. Fakat böyle bir durum ilk defa yaşanıyor. Ayrıca “Bunlar anca Türkiye’de olur.” diyenler için de belirmek gerek. Bu olay Amerika‘da ve en önemli mağazalardan biri olanWalmart‘ta geçiyor.

13 yaşındaki yeğenine noel hediyesi olarak Playstation 4 GTA V Bundle almak için Colorado Walmart’a giden Igor Baksht adlı vatandaş, $399‘a aldığı indirimdeki PS4 ile mağazadan yeğeninin yaşayacağı heyacanı ve mutluluğu düşünerek oradan ayrılıyor.

20 Aralık’ta verdiği hediyenin gururuyla 13 yaşındaki yeğeninin paketi açmasını izleyen Igor, o sırada büyük bir şoka uğruyor. Çünkü aldığı Playstation 4 GTA V Bundle paketinin içinde PS4 ve GTA V oyunu yerine iki adet paketlenmiş taş çıkıyor! (Hadi hıyar en azından yararlıydı da taş nedir yav.)

Bu olayın ardından hemen Walmart’a giden müşteri olayı anlatarak şikayetini dile getiriyor. Çalışanlardan kimsenin inanmaması sonucu eve eli boş dönen Igor, Walmart’ı defalarca arayarak hakkını savunuyor ve en sonunda mağaza müdürü Igor’u arayarak ödediği ücreti ya da yeni bir PS 4 GTA VBundle’ını alabileceği haberini veriyor.

Ülkemizde karşılaştığımız hıyar çıkma durumlarının sebebi olarak bilinmeyen yerlerden alınan ürünlerin olduğunu ve bilinen ve güvenilir yerlerden ürünleri almamız gerektiğini biliyoruz. Fakat bunun yanında ürünümüzü münkün olduğunca mağadan alarak ve satın aldıktan sonra ürün kutusundaki bulunan malzemeleri bir görevli ile beraber kontrol ederek almamız gerektiğini tekrar belirtmek isterim. İnternetüzerinden yapılan siparişlerde ise size ileten kargocu abiyi 2dk bekleterek içerik kontrolü yaptıktan sonra göndermenizi tavsiye ediyorum.

Çünkü gördüğünüz gibi hıyarın da taşın da nereden çıkacağı belli olmuyor.

Hakkında Murat Senturk

Ben bir manyağım dedi, hayat bir karnaval dedi.

Bunlara da Göz Atabilirsin

En İyi Türk Hosting Firmaları | 2019 Güncel

Tecrübelerimiz ve Sizden Gelenler ile Değerlendirdiğimiz En İyi Hosting Firmaları   Merhaba arkadaşlar bu konu …

Kalbinize Dokunacak En İyi Romantik Animeler

Duygu Seline Hazırlanın En İyi Romantik Animeler Listesi! Bir çoğu özellikle öğrencilik döneminde geçen kimimize …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.