Menu
Anasayfa / Genel / Playstation 4 Aldı, Kutudan Taş Çıktı!

Playstation 4 Aldı, Kutudan Taş Çıktı!

Playstation 4 Aldı, Kutudan Taş Çıktı!

Ülkemizde bu aralar rastladığımız bilmediğimiz yerden ucuz diye telefon sipariş edince hıyar çıkma durumuna alışmıştık. Daha önce bu haberimizde bahsettiğimiz telefondan hıyar çıkma durumlarının benzerlerini gördük. Fakat böyle bir durum ilk defa yaşanıyor. Ayrıca “Bunlar anca Türkiye’de olur.” diyenler için de belirmek gerek. Bu olay Amerika‘da ve en önemli mağazalardan biri olanWalmart‘ta geçiyor.

13 yaşındaki yeğenine noel hediyesi olarak Playstation 4 GTA V Bundle almak için Colorado Walmart’a giden Igor Baksht adlı vatandaş, $399‘a aldığı indirimdeki PS4 ile mağazadan yeğeninin yaşayacağı heyacanı ve mutluluğu düşünerek oradan ayrılıyor.

20 Aralık’ta verdiği hediyenin gururuyla 13 yaşındaki yeğeninin paketi açmasını izleyen Igor, o sırada büyük bir şoka uğruyor. Çünkü aldığı Playstation 4 GTA V Bundle paketinin içinde PS4 ve GTA V oyunu yerine iki adet paketlenmiş taş çıkıyor! (Hadi hıyar en azından yararlıydı da taş nedir yav.)

Bu olayın ardından hemen Walmart’a giden müşteri olayı anlatarak şikayetini dile getiriyor. Çalışanlardan kimsenin inanmaması sonucu eve eli boş dönen Igor, Walmart’ı defalarca arayarak hakkını savunuyor ve en sonunda mağaza müdürü Igor’u arayarak ödediği ücreti ya da yeni bir PS 4 GTA VBundle’ını alabileceği haberini veriyor.

Ülkemizde karşılaştığımız hıyar çıkma durumlarının sebebi olarak bilinmeyen yerlerden alınan ürünlerin olduğunu ve bilinen ve güvenilir yerlerden ürünleri almamız gerektiğini biliyoruz. Fakat bunun yanında ürünümüzü münkün olduğunca mağadan alarak ve satın aldıktan sonra ürün kutusundaki bulunan malzemeleri bir görevli ile beraber kontrol ederek almamız gerektiğini tekrar belirtmek isterim. İnternetüzerinden yapılan siparişlerde ise size ileten kargocu abiyi 2dk bekleterek içerik kontrolü yaptıktan sonra göndermenizi tavsiye ediyorum.

Çünkü gördüğünüz gibi hıyarın da taşın da nereden çıkacağı belli olmuyor.

Hakkında Murat Senturk

İşlediği ağır suçlar yüzünden mahkeme tarafından sınırsız kamu hizmeti cezası aldı ;( . Kendini Technoboss'a adayarak burada ceza süresinin dolmasını bekliyor.Bununla birlikte gereksiz detay olarak emekli fenomen ve eski modacı.

Bunlara da Göz Atabilirsin

PC’den Sıkılanlar İçin En İyi IOS ve Android MOBA Oyunlar

Herkese merhaba, MOBA oyun sektörünün ne kadar popüler olduğunu hepimiz biliyoruz. Bilgisayar platformunda bu sektörün …

Yılın En İyilerinden | Marvel’s Spider-Man İnceleme

Herkese merhaba, PlayStation yine harikalar yapmaya devam ediyor. Yılın ilk yarısında God of War ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.