Menu
Anasayfa / Sinema & TV / Dizi / Negan efsanesine sonunda kavuşuyoruz

Negan efsanesine sonunda kavuşuyoruz

negan

Her The Walking Dead izleyicisi, çizgi roman okuyan veya spoiler takip eden arkadaşlarından Negan ismini duymuştur. Çizgi romanda terör estiren, ortalığı kasıp kavuran Negan karakteri bu sezonun final bölümünde sahne alacak.

Negan karakterini kim canlandıracak sorusu akıllarda tabiki. Kendisini Supernatural dizisinden ve daha bir çok diziden tanıyoruz.

Supernatural dizisinde şeytanların,yaratıkların korkulu rüyası olan, Sam ve Dean Winchester kardeşlerin babası John Winchester rolüyle tanıdığımız, Jeffrey Dean Morgan!

Böylesine güçlü bir ismin bu karaktere oyunculuğuyla nasıl hayat vereceği gerçekten bizleri heyecanlandırıyor. Sonunda Vali karakterinden bile kötü diyebileceğimiz Negan karakteriyle tanışacağız.

Hakkında Notorious

Brooklyn sokaklarında rap yaparken, atıştığı zenciyi buz sarkıtıyla öldürüp arkasında hiç kanıt bırakmayan ve daha sonra yolu teknolojiyle kesişen, yegane bir editör.

Bunlara da Göz Atabilirsin

Etkili Android Telefonu Hızlandırma Rehberi

Android Cihazınızın Verimliliğini Arttıracak Telefonu Hızlandırma Rehberi Android telefon kullanıcıların zaman geçtikçe en çok karşılaştığı …

En İyi Android Ekran Videosu Çekme Programları

Android Ekran Kaydı Nasıl Yapılır? Android Ekran Videosu Kaydetme Programları Nelerdir? Android cihazlarda ekran kaydı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.