Menu
Anasayfa / Oyun / Bilgisayar Oyunları / Minecraft’ta görüntülü konuşma yapıldı

Minecraft’ta görüntülü konuşma yapıldı

mine2

Minecraft oyununu daha önce oynamamış kişilerin, oyunun grafikleri nedeniyle önyargılı yaklaşmasına sebep oluyor. Fakat oyunu oynayan kişilerin ise bağımlılık yarattığını söylediği de aşikar.

Çektiği Minecraft videolarıyla ünlenen CaptainSparklez, oyunda bir devrim niteliğinde bir işi başarıyor. CaptainSparklez minecraftta nasıl görüntülü konıuşma yapılabileceğini bizlere sunuyor.

Ancak herhangi bir oyuncunun bunu kolay kolay gerçekleştirme imkanınun henüz bulunmadığını da açıklıyor.

Bir kule aracılığıyla internet bağlantısı kurduktan sonra telefonun nasıl çalıştığını göstermeye başlıyor. Ardından bir arkadaşını arayarak, oyun üzerinde görüntülü konuşma yapmayı başarıyor.

Hakkında Notorious

Brooklyn sokaklarında rap yaparken, atıştığı zenciyi buz sarkıtıyla öldürüp arkasında hiç kanıt bırakmayan ve daha sonra yolu teknolojiyle kesişen, yegane bir editör.

Bunlarada Göz Atabilirsin

Telefona Youtube ve Instagramdan Video Nasıl İndirilir?

Hepimiz Youtube, Instagram, Facebook sayfalarında gezinirken çok beğendiğimiz videolar ile karşılaşıyoruz ve bunları çevrimdışı olduğumuz …

Silinmeyen Dosyaları Kalıcı Olarak Silme

Silinmeyen Dosyaları Kalıcı Olarak Silme Hepimiz bilgisayar kullanmaya başladığımızdan beri onlarca program / oyun yüklemişizdir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir