LG, AKA Serisi Akıllı Telefonlarını Türkiye’de Satışa Çıkarıyor!

LG, AKA Serisi Akıllı Telefonlarını Türkiye’de Satışa Çıkarıyor!

LG, geçen yıl Kore’de satışa sunduğu yeni akıllı telefonserisi AKA’yı Türkiye’de satışa sunacak. Farklı karakterlerdeki görünümleriyle daha çok çocuklara hitap eden akıllı telefon serisi, şirket tarafından yapılan açıklamada Hong Kong, Çin, Singapur ve Türkiye’deki satış raflarında yerini alacak. AKA serisi, bir hafta önce deTayvan pazarına giriş yapmıştı.

Kullanıcılarla telefonlar arasında duygusal bir bağ oluşturmak için üretilen AKA serisindeki telefonlara, kendilerine göre bazı karakteristik özelliklere sahipler. Örneğin sarı renkli Eggy, kompülsif bir sevgiliyi tanımlıyor. Beyaz olan Wooky, aptal ve şaşkın bakışlara sahip. Pembe renkli Yo-Yo sürekli diyet yapan bir karakteri tanımlarken mavi renkli Soul da müziksever bir karaktere sahip.

AKA serisinin sistem özelliklerine baktığımızda 5 inçlik 720 piksel çözünürlüğünde ekran bulunuyor. 1.5 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve 2610mAh gücünde bataryası bulunan cihaz, şu anda Kore’de 455 dolar etiket fiyatıyla satılıyor.

Kaynak: GSM Arena

Hakkında Murat Senturk

Ben bir manyağım dedi, hayat bir karnaval dedi.

Bunlara da Göz Atabilirsin

İzlemekten Keyif Alacağınız En İyi Romantik Komedi Animeler

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Romantik Komedi Animeler Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için izlemekten keyif …

Ses Kalitesiyle Dikkat Çeken En İyi Bluetooth Hoparlörler

Kaliteli Ses Performanslarıyla Ön Plana Çıkan En İyi Bluetooth Hoparlörler Yaz aylarının vazgeçilmezi olan arkadaşlarımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.