Kullanmanız Gereken En İyi iPhone Uygulamaları | 2018

Herkese merhaba,

iPhone kullanıcılarının azımsanamayacak sayıda olduğunu biliyoruz. Bu yazımızda sizler için mutlaka kullanmanız gereken en iyi iPhone uygulamaları listesi hazırlıyoruz. Bu IOS uygulamaları sayesinde telefon deneyeminiz daha farklı bir boyuta taşınacak. Çok uzatmadan listemize geçelim.

1. Google Fotoğraflar

Listeye neden bir Google uygulaması ile başladığımızı merak ediyor olabilirsiniz. Çünkü Fotoğraflar uygulamasının bana göre daha kapsamlı bir kullanım olanağı var. Hem fotoğraf ve videolarınızı yedeklemekle kalmıyor, bunun yanında istediğiniz cihaz üzerinden sadece Gmail hesabınız ile giriş yaparak fotoğraf ve videolarınıza erişebilirsiniz.

2. Find My iPhone

Herhangi bir iPhone, iPod, iPad ya da Mac cihazınızı kaybettiğiniz anda paniklemeyin. Bu uygulama sayesinde IOS işletim sistemi bulunan cihazlarınızı bulabilirsiniz. Uygulama üzerinden Apple ID ya da iCloud hesabınız ile giriş yaparak cihazınızın aktif konumunu öğrenebilir, tehlikede ise cihazınızı kilitleyebilirsiniz.

3. Spotify

Hangi ruh halindeyseniz Spotify’da o ruh haline uygun müzik vardır. Özellikle hiç duymadığınız yeni müzikleri keşfetmek ve kaliteli bir ses deneyimini yaşamak için bu uygulama tam size göre. Tabi bu saydığım güzellikler premium üyelik ile aktif oluyor fakat merak etmeyin cüzi bi rakama kaliteye sahip olabilirsiniz.

4. Hipstamatic

Bu uygulama ile elinizdeki küçük telefon ile büyük resimler ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden farklı filtre seçenekleri efektler ve düzenleme seçenekleri ile profesyonel işler başarabilirsiniz. Bu uygulama sosyal medya hesaplarınız için oldukça kullanışlı.

5. Pandora

İsminden de anlaşıldığı gibi tam bir Pandora…
Şöyle alatalım; Sevdiğiniz radyo yayınlarını, albümleri ve tarzları kişisel ayarlardan düzenleyerek istediğiniz gibi müzik zevkine varabilirsiniz.

6. Waze

Bu kullanışlı uygulama ülkemizde pek popüler olmasa da aslında yaygın kullanılmaktadır. Özellikle trafik yoğunluğundan şikayetçi olanlar için son derece kullanışlı bir uygulama.

7. Dropbox

İsteğe bağlı şekilde 2 GB’a kadar saklama alanı imkanı sağlayan ve referanslar ile bu kapasitenin artmasını mümkün kılan alternatif bir depolama uygulaması. Verilerinizin korunması ve paylaşılması gibi işlemleri kolaylaştıran bu uygulama en iyi iPhone uygulamaları listesine girmeye hak kazanıyor.

Bu yazımızda sizler için IOS işletim sistemi bulunan ve telefon kullanım deneyiminizi güzelleştiren en iyi iPhone uygulamaları listesi hazırladık. Umarız yardımcı olmuştur.

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

En İyi Türk Hosting Firmaları | 2019 Güncel

Tecrübelerimiz ve Sizden Gelenler ile Değerlendirdiğimiz En İyi Hosting Firmaları   Merhaba arkadaşlar bu konu …

İzlemekten Keyif Alacağınız En İyi Romantik Komedi Animeler

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Romantik Komedi Animeler Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için izlemekten keyif …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.