Menu
Anasayfa / Oyun / Bilgisayar Oyunları / GeForce GTX Titan X’in Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

GeForce GTX Titan X’in Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

GeForce GTX Titan X’in Yeni Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Birkaç gün önce sizlere Nvidia’nın bu zamana kadar belki de çıkardığı en iyi ekran kartı serisi olan Titan’a yeni bir üye kazandırdığından bahsetmiştik. Ekran kartının özellikleri açıklanmamış olsa da görüntüleri paylaşıldı.

Görüntülerde ekran kartının tasarım olarak bazı değişikliklerle geldiğini görüyoruz. Logonun siyah zemin üzerine beyaz font ile yazıldığını ve fosforlu yeşil yazısını görüyoruz. En yüksek CUDA (NVIDIA’nın GPU (grafik işlem birimi) gücünü kullanarak hesaplama performansında büyük ölçüde artışlara olanak veren paralel hesaplama mimarisidir) çekirdeğine sahip kart olacağı iddia edilenTitan X’in, saat hızının da performans esnasında 1753 MHz saat hızına kadar ulaşabileceği söyleniyor.

Görsellerde ekran kartının 6 ve 8 pin güç bağlantısının olduğu görülüyor. Ayrıca 3’lü ve 4’lü SLIbağlantısını destekleyeceğini de belirtelim. Video bağlantı kısımlarında 1 adet HDMI, 1 adet DVI ve 3 adetDisplayPort bağlantısı bulunuyor.

Nvidia’nın CEO’su olan Jen-Hsun, ekran kartının bu zamana kadar en hızlı kart olacağını söylemişti.


 

 

Hakkında Murat Senturk

İşlediği ağır suçlar yüzünden mahkeme tarafından sınırsız kamu hizmeti cezası aldı ;( . Kendini Technoboss'a adayarak burada ceza süresinin dolmasını bekliyor.Bununla birlikte gereksiz detay olarak emekli fenomen ve eski modacı.

Bunlara da Göz Atabilirsin

En İyi Türk Hosting Firmaları | 2019 Güncel

Tecrübelerimiz ve Sizden Gelenler ile Değerlendirdiğimiz En İyi Hosting Firmaları Merhaba arkadaşlar bu konu uzun …

Etkili Android Telefonu Hızlandırma Rehberi

Android Cihazınızın Verimliliğini Arttıracak Telefonu Hızlandırma Rehberi Android telefon kullanıcıların zaman geçtikçe en çok karşılaştığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.