Batman v Superman: Adeletin Şafağı İncelemesi

102597285-Batman-vs-Superman.1910x1000

Yapımcıları  Christopher Nolan, Emma Thomas, Geoff Johns, Michael Uslan, Benjamin Melniker, Wesley Coller olan yapımda iki süper kahraman ve aralarındaki uyuşmazlık mücadelesi gözler önüne seriliyor. Superman rolünü Hanry Cavill canlandırırken Batman’i Ben Affleck ve Wonder Woman’i Gal Gadot oynamaktadır.

Ah süper adam ahh ne vardı da getirdin o düşmanlarını da yarasa abimizi kendine düşman ettin. Hayır sen niye şehrin ortasında kavga ediyorsun ki? Al götür adamları dağa taşa yıkın dökün etrafı. Ama Amerikan sineması bu yer mi? İlla o savaş şehrin göbeğinde olacak ve kuleler binalar yıkılacak. O yıkılan binalar arasında da Batman abininki olacak. Sonra insanların öldüğünü ve şehrin yıkıldığını gören yarasa adam Superman’e kin besleyecek. Birbirlerine ters düşen iki kahramanın kimine göre muhteşem kimine göre yerin dibinde olan macerası seyirci ile buluşmaktadır.

Filmin Artıları

Etkileyici savaş sahneleri ve görsel efekt bakımından izleyiciyi doyuran yapımda şüphesiz Batman’in yeni kostümü herkesi kendine beğendirmiştir. Ayrıca Wonder Woman’ın son anda ortaya çıkması ve diğer kahramanlara ön bakış atılması bizi filmin devamı olabilir mi gibi sorular içinde bırakmıştır.

Filmin Eksileri

Ya sen Superman’sin, uzaydan geldin, gözlerinden ölümcül ışınlar çıkarabiliyorsun ne var artist artist yumruk atıyorsun. Hava da dur gözlerinden ışın gönder, ne bilim git tonluk demir fırlat uzaktan. Asil asil gidip yumruk atacaksın illa. Sonra sıkar sana Batman biber gazını gücünü kaybeder dayağını yer oturursun. Hele o yaratık ortaya çıktıktan sonra şehrin cehennem alanına dönmesi kadar saçma sahne görmedim.

Filmi göklere çıkaranlar da yerin dibine sokanlar da az denemeyecek kadar fazla. Sizde vakit kaybetmeden izlemelisiniz.

Filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

Hikayeyi Anlamak İçin Marvel Filmleri ve İzleme Sırası

Birbirinden Eşsiz Marvel Filmleri ve İzleme Sırası Herkese merhaba, Marvel ‘ın bize sunduğu The Incredible …

En İyi Türk Hosting Firmaları | 2019 Güncel

Tecrübelerimiz ve Sizden Gelenler ile Değerlendirdiğimiz En İyi Hosting Firmaları   Merhaba arkadaşlar bu konu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.