Android Telefonunuz İçin En İyi 5 Launcher

Herkese merhaba,

Android cihazımızda kullanmış olduğumuz standart başlatıcı cihazınızın özelliklerini öne çıkarmak amacıyla programlanmıştır. Cihazınızı uzun süre kullandıktan sonra ekran açılışlarında ve ana sayfaya dönme gibi komutlarda kasmalar ve donmalar meydana gelmeye başlar. Böyle durumlar için en basit çözüm Play Store’dan başlatıcı indirmek olacaktır.
Bu yazımızda sizlere android telefonunuz için en iyi 5 başlatıcıyı listeledik.

CM Launcher 3D

Play Store’da yüksek puanı bulunan küçük, hızlı, sorunsuz çalışan, güvenli bir başlatıcıdır. 10,000’den fazla 2D – 3D tema ve simgeleri bulunmaktadır. Ayrıca sanal gerçeklik temalarını da yükleyerek dinamik efektler deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

CM Launcher 3D İndir

Smart Launcher 3

Bu yenilikçi başlatıcı android cihazınızı daha anlaşılır ve iyi organize etmenizi sağlar. İsteğinize göre özellik eklentilerini indirme olanağı sayesinde kullanmadığınız özellikler için boşuna fazladan yer kaplamaz. Uygulamalarınızı kategorilerine göre sıralar, ram ve pil gücünüzden tasarruf etmenizi sağlar. Cihazınızı daha da hızlandırmak için güzel bir tercih olabilir.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

Smart Launcher 3 İndir

Nova Launcher

Performans odaklı ve özelleştirilebilir kaliteli bir başlatıcı. Bu başlatıcı ile ana ekranınızı değiştirebilir, simgeleri değiştirebilir, animasyonlar ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Modern ve akıcı özellikler arayanlar için önerdiğimiz bir başlatıcıdır.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

Nova Launcher İndir

Microsoft Launcher

Microsoft’un android için ürettiği son derece akıcı ve deyim yerindeyse ortalığı toparlayıcı bir başlatıcı. Telefonlarınız için en güzel özelliği ise hali hazırda kullanmış olduğunuz Microsoft hesabınız ile giriş yaparak senkronize olmuş tüm dosyalarınıza belgelerinize erişim sağlayabilirsiniz. Simge paketlerini indirerek uygulama görünümlerini değiştirebilir özel duvar kağıtları ile kendi stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

Microsoft Launhcer

Evie

Evie telefonunuzu daha hızlı ve kullanımı kolay hale getirir. Oldukça sade, kullanışlı ve şık olmasının yanı sıra arama sekmesinin saydam oluşu ve arka plana göre renk değiştirmesi oldukça hoş görüntü veriyor. Uygulamalarınızın ikonlarını dilediğiniz gibi boyutlandırabilir ve ikon rozetleri ekleyebilirsiniz. Optimizasyon sorunu olmadan akıcı ve kendi alanında başarılı bir başlatıcı.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

Evie İndir
Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın.

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

İzlemekten Keyif Alacağınız En İyi Romantik Komedi Animeler

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Romantik Komedi Animeler Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için izlemekten keyif …

Ses Kalitesiyle Dikkat Çeken En İyi Bluetooth Hoparlörler

Kaliteli Ses Performanslarıyla Ön Plana Çıkan En İyi Bluetooth Hoparlörler Yaz aylarının vazgeçilmezi olan arkadaşlarımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.