Menu
Anasayfa / Teknoloji / Yazılım / Android / Android Telefonunuz İçin En İyi 5 Launcher

Android Telefonunuz İçin En İyi 5 Launcher

Herkese merhaba,

Android cihazımızda kullanmış olduğumuz standart başlatıcı cihazınızın özelliklerini öne çıkarmak amacıyla programlanmıştır. Cihazınızı uzun süre kullandıktan sonra ekran açılışlarında ve ana sayfaya dönme gibi komutlarda kasmalar ve donmalar meydana gelmeye başlar. Böyle durumlar için en basit çözüm Play Store’dan başlatıcı indirmek olacaktır.
Bu yazımızda sizlere android telefonunuz için en iyi 5 başlatıcıyı listeledik.

CM Launcher 3D

Play Store’da yüksek puanı bulunan küçük, hızlı, sorunsuz çalışan, güvenli bir başlatıcıdır. 10,000’den fazla 2D – 3D tema ve simgeleri bulunmaktadır. Ayrıca sanal gerçeklik temalarını da yükleyerek dinamik efektler deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

CM Launcher 3D İndir

Smart Launcher 3

Bu yenilikçi başlatıcı android cihazınızı daha anlaşılır ve iyi organize etmenizi sağlar. İsteğinize göre özellik eklentilerini indirme olanağı sayesinde kullanmadığınız özellikler için boşuna fazladan yer kaplamaz. Uygulamalarınızı kategorilerine göre sıralar, ram ve pil gücünüzden tasarruf etmenizi sağlar. Cihazınızı daha da hızlandırmak için güzel bir tercih olabilir.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

Smart Launcher 3 İndir

Nova Launcher

Performans odaklı ve özelleştirilebilir kaliteli bir başlatıcı. Bu başlatıcı ile ana ekranınızı değiştirebilir, simgeleri değiştirebilir, animasyonlar ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Modern ve akıcı özellikler arayanlar için önerdiğimiz bir başlatıcıdır.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

Nova Launcher İndir

Microsoft Launcher

Microsoft’un android için ürettiği son derece akıcı ve deyim yerindeyse ortalığı toparlayıcı bir başlatıcı. Telefonlarınız için en güzel özelliği ise hali hazırda kullanmış olduğunuz Microsoft hesabınız ile giriş yaparak senkronize olmuş tüm dosyalarınıza belgelerinize erişim sağlayabilirsiniz. Simge paketlerini indirerek uygulama görünümlerini değiştirebilir özel duvar kağıtları ile kendi stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

Microsoft Launhcer

Evie

Evie telefonunuzu daha hızlı ve kullanımı kolay hale getirir. Oldukça sade, kullanışlı ve şık olmasının yanı sıra arama sekmesinin saydam oluşu ve arka plana göre renk değiştirmesi oldukça hoş görüntü veriyor. Uygulamalarınızın ikonlarını dilediğiniz gibi boyutlandırabilir ve ikon rozetleri ekleyebilirsiniz. Optimizasyon sorunu olmadan akıcı ve kendi alanında başarılı bir başlatıcı.

Uygulamayı Play Store’dan indirmek için:

Evie İndir

Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle, kendinize iyi bakın.

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

Gerçek Dünyayı Unutturacak En İyi Hikayeli Oyunlar

Herkese merhaba, Oyunlarda grafiklerin, oynanışın, mekaniklerin ve seslerin yanında senaryosu da çok önemli bir faktördür. …

Spotify’a Dev Rakip: Youtube Music, Nedir?

Hepimizin bildiği gibi, online müzik piyasasında başlıca 2 dev var: Spotify ve Apple Music. Fakat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.