En İyi Android Ekran Videosu Çekme Programları

Android Ekran Kaydı Nasıl Yapılır? Android Ekran Videosu Kaydetme Programları Nelerdir?

Android cihazlarda ekran kaydı almak bazı uygulamalar sayesinde son derece basit. Bazı zamanlar telefonda bir işin nasıl yapıldığını ailenizden birine ya da arkadaşınıza anlatmak durumunda olabilirsiniz. Bazen de oyun videolarını kaydetmeniz gerekebilir. Bu yöntem yalnızca mobil işletim sistemlerinden android ile çalışmaktadır.

Bu yöntem ile rootsuz ekran videosu çekme sorununu aşmış olursunuz. Android telefonunuz modeline göre eğer destekliyor ise full hd video kaydedebilirsiniz.

Samsung, Huawei, HTC, LG, OPPO, Meizu, Xiaomi, Asus, Honor, Vestel, Nokia, General Mobile, Lenovo, Casper ve daha bu listede olmayan tüm android cihazlarda ekran videosu alabilirsiniz.

Özellikle mobil oyun severler ve oynadıkları oyunları Youtube gibi sosyal platformlarda insanların beğenisine sunmak isteyenler için ekran görüntüsünü kaydetmek, ilk ve en önemli faktördür. Sizler için ekranda video kayıt yapabileceğiniz en iyi ve tamamen ücretsiz uygulamaları bu yazımızda listeledik.

En İyi Android Ekran Videosu Çekme Uygulamaları

Du Recorder

DU Recorder ekran videonuzu sorunsuz ve net bir şekilde video çekmenizi sağlayan, Android için ücretsiz, stabil ve yüksek kaliteli bir ekran kaydedicidir. Ayrıca çektiğiniz videoları düzenleme imkanına da sahipsiniz.

Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

Du Recorder İndir

Mobizen Screen Recorder

Farklı video düzenleme özellikleri ile Mobizen hem kayıt, hem resim, hemde düzenleme imkanı veriyor. İsterseniz kayıt yerini değiştirip harici belleği seçerek telefonunuzun hafızasının dolma sıkıntısını da ortadan kaldırabilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

Mobizen Screen Recorder İndir

AZ Screen Recorder

Sadece ekran videosunu kaydetmekle kalmayıp, video çözünürlüğünü değiştirme, kırpma, ekran görüntüsü alma, yazı veya fotoğraf ekleme gibi özellikleride içerisinde barındıran bu uygulama sayesinde çektiğiniz videolarda sıcak noktaları işaretleyebilir ve video içerisine notlar ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

AZ Screen Recorder İndir

NLL Screen Recorder

Kayıt sırasında ekran dokunmalarını gösterebilme ve telefonunuzu sallayıp kaydı durdurma özellikleri ile başlangıç ve bitiş anlarında temiz video kayıtları alabilirsiniz. Uygulamanın tek olumsuz özelliği ise Android 4.4 KitKat ve altı için ROOT yapmanız gereklidir.

Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

NLL Ekran Kaydedici

Super Screen Recorder

Süper Ekran Kaydedici, en iyi ekran kayıt uygulamalarından biridir. Kayıt yaparken ekran boyama yapabilir, videolarınızı düzenleyebilir ve arka plana dilediğiniz müziği ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı Android cihazınıza indirmek için tıklayınız.

Super Screen Recorder İndir

Hakkında Taner Ünal

Dünyanın en mükemmel editör haşmetleri, beyefendi hazretleri.

Bunlara da Göz Atabilirsin

İzlemekten Keyif Alacağınız En İyi Romantik Komedi Animeler

Mutlaka İzlenmesi Gereken En İyi Romantik Komedi Animeler Merhaba arkadaşlar, bugün sizler için izlemekten keyif …

Ses Kalitesiyle Dikkat Çeken En İyi Bluetooth Hoparlörler

Kaliteli Ses Performanslarıyla Ön Plana Çıkan En İyi Bluetooth Hoparlörler Yaz aylarının vazgeçilmezi olan arkadaşlarımız …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.