iPhone 7’de Home Tuşu Kalkıyor mu?

Dünya çapında çokça merak edilen iPhone 7 hakkında şuan bir çok rivayet mevcut. Eski bir Apple çalışanı olarak bende bizzat devrim niteliğinde bir değişiklik beklediğimi söyleyebilirim. Çok başarılı satış politikaları ortaya koyan Apple, yeni telefonunda kullanıcılarının iPhone 6 ve 6S den nasıl vazgeçmelerini sağlayıp iPhone 7′ ye yönlendireceği büyük bir merak konusu. Dışarı sızan bilgiler ve interneti çalkalayan tüm haberler sonucunda bu bilgi yavaş yavaş kesinleşmeye doğru gidiyor.

 

iphone7homesuz

iPhone ile ortaya çıkan Home tuşu zamanla evrim geçirerek parmak izi okuyan bir güvenlik mekanizması haline dönüştü. Şuan 5S ve üstü iPhone kullanıcıları için parmak izi okuyucu özelliği artık vazgeçilmez bir konumda. iPhone 7 ekranında home tuşu tamamen kalkıp 3D Touch’ın nimetlerinden faydalanarak yepyeni bir teknoloji mi geliştirilecek yoksa bizi çok daha farklı bir sürpriz mi  bekliyor tamamen muamma.

iphone7homesuz2

Bütün bu sızan bilgiler, dedikodular ve paylaşımlar her geçen gün bizi dahada ikna etse de asıl gerçekle iPhone 7 lansmanında karşılaşacağız.

Hakkında Murat Senturk

Ben bir manyağım dedi, hayat bir karnaval dedi.

Bunlara da Göz Atabilirsin

Hikayeyi Anlamak İçin Marvel Filmleri ve İzleme Sırası

Birbirinden Eşsiz Marvel Filmleri ve İzleme Sırası Herkese merhaba, Marvel ‘ın bize sunduğu The Incredible …

En İyi Türk Hosting Firmaları | 2019 Güncel

Tecrübelerimiz ve Sizden Gelenler ile Değerlendirdiğimiz En İyi Hosting Firmaları   Merhaba arkadaşlar bu konu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.